نشست مشورتی کارشناسان امور روستایی و دهیاری فرمانداری ها و بخشداری های استان برگزار شد

نشست مشورتی کارشناسان امور روستایی و دهیاری فرمانداری ها و بخشداری های استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، نشست مشورتی کارشناسان امور روستایی و دهیاری فرمانداری ها و بخشداری های استان صبح امروز با حضور داننده سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و کارشناسان دفتر روستایی در محل استانداری برگزار شد.

برنامه ریزی برای حضور موثر در دومین همایش ملی روز روستا و اولین نمایشگاه توانمندی های روستاییان در عرصه اقتصاد مقاومتی، تهیه دفترچه عوارض محلی دهیاری های، رصد مستمر مسائل و مشکلات روستاها و ارائه گزارش آن به دفتر امور روستایی استانداری، برنامه ریزی جهت رفاه حال دانش آموزان روستایی در آستانه بازگشایی مدارس و برنامه ریزی جهت گرامیداشت و برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس در سطح روستاها از جمله موارد مورد اشاره و تاکید سرپرست دفتر روستایی استانداری در این نشست بود.

کارشناسان امور روستایی و دهیاری فرمانداری ها و بخشداری های استان نیز در این نشست هر کدام، مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را با مسئولان دفتر امور روستایی استانداری در میان گذاشتند.

توجه بیشتر به جایگاه و حقوق و مزایای کارشناسان روستایی، ارتقای امکانات و تجهیزات اداری و اختصاص خودرو به دفاتر روستایی برای انجام ماموریت بازدید از مناطق روستایی از جمله درخواست های کارشناسان امور روستایی و دهیاری فرمانداری ها و بخشداری های استان در این نشست بود.
/12:23 ب.ظ
Tags

درباره نویسنده : روابط عمومی

برای روابط عمومی توضیحی وارد نشده است !

ارسال نظر

  • عکس خوانده نمی شود
  • پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !