برگزاری جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر بخش صفائیه

به گزارش روابط عمومی بخشداری صفائیه ؛ در آستانه فرا رسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام گرامیداشت دهه مبارک فجر و با عنایت بر شعار «دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی» و به پاسداشت آرمانهای شهدای گرانقدر و حماسه ساز دوران انقلاب اسلامی اولین جلسه ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر به ریاست بخشدار محترم بخش صفائیه و با حضور مسئولین بخش در محل سالن جلسات بخشداری برگزار شد.
دکتر سنائی بخشدار محترم بخش صفائیه با تاکید بر اهمیت گرامیداشت دهه فجر بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران ثابت کرد که قادر به اداره جامعه و صدورآ ن به جوامع دیگر است.

وی با بیان اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی است یادآور شد: دهه فجر یکی از برهه های مهم نظام است و لازم است که مسئولان در کنار مردم در مراسمات این دهه به خصوص راهپیمایی 22 بهمن حضور داشته باشند.

بخشدار محترم بخش صفائیه اضافه کرد: در انقلاب اسلامی ما نفخه الهی وجود داشت و به خواست مردم و با رهبری های داهیانه حضرت امام (ره) به ثمر نشست بنابراین ما وظیفه داریم در جهت گرامیداشت خون پاک شهدا در مراسمات شرکت داشته باشیم.

دکتر سنائی متذکر شد: دهه فجر امسال از حساسیت بیشتری برخوردار است چرا که در ایام انتخابات هستیم و مسئولان و مدیران باید مراقب باشند که این دهه به خصوص افتتاح پروژه ها سیاسی نشود.

وی با بیان اینکه معرفی انقلاب به نسل جدید از جمله وظایف ماست ادامه داد: با توجه به گستردگی که در بحث انتخابات وجود دارد میطلبد که مسئولان مراقبت بیشتری داشته باشند و روسای ادارات حق شرکت در ستادهای انتخاباتی و تبلیغ از کاندیداها را ندارند.
برگزاری جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر بخش صفائیه
برگزاری جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر بخش صفائیه
Tags

درباره نویسنده : روابط عمومی

برای روابط عمومی توضیحی وارد نشده است !

ارسال نظر

  • عکس خوانده نمی شود
  • پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !