مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی و امور اجتماعی فرماندار و بخشداران مرکزی و قطور

[]به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی و امور اجتماعی فرماندار و بخشداران مرکزی و قطور با حضور امام جمعه ، فرماندار، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری، نماینده مردم در مجلس و اعضای شورای اداری شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

دکتر سیوانی فرماندار شهرستان خوی در این مراسم با بیان اینکه این جابجائی ها بر مبنای تصمیمات مبتنی بر مصلحتهای مدیریتی است نه سیاسی اظهار داشت : آنچه که در جابجایی مدیران حائز اهمیت است لیاقت، شایستگی، قابلیت، تجربه ، همت و غیرت سازمانی و همچنین همراهی با سیاست های دولت می باشد .

وی با اشاره به اینکه مدیران وزارت کشوری مدیران سیاسی هستند نه فعالان سیاسی افزود : با توجه به اینکه مدیران وزارت کشوری مدیران عمدتأ فرابخشی بوده و در سطوح و بخش های مختلف درگیر هستند بیشتر از همه مدیران در معرض نقد و بررسی قرار دارند .

دکتر سیوانی با بیان اینکه ما بعنوان نماینده قوه مجریه موظف به پیروی از سیاست های دولت هستیم تصریح کرد: وظیفه ما پرهیز از تنش، سطحی نگری و حاشیه پردازی می باشد و همچنین متعهد هستیم با حفظ انسجام، هماهنگی و همدلی و با حفظ چارچوب کلیات نظام مقدس جمهوری اسلامی پاسخگوی مطالبات مردم بوده و در جهت رشد و توسعه شهرستان گام برداریم.

مصطفوی مدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری نیز در این جلسه اظهار داشت: دولت در سال 94 دو امر مهم و اساسی را بعنوان الویت کاری خود قرار داده که یکی بحث مذاکرات هسته ای است که توانست با رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش های تیم مذاکره کننده به موفقیت دست یابد و دیگری، انتخابات می باشد که امیدواریم در 7 اسفندماه شاهد دو انتخابات باشکوه خبرگان رهبری و نمایندگان مجلس باشیم .

وی در ادامه افزود: برای دست یابی به مشارکت حداکثری مردم و برگزاری انتخابات باشکوه باید چهار اصل را رعایت کنیم : 1- زمینه سازی برای مشارکت گسترده مردم ، ما بعنوان مسئولان دولتی وظیفه داریم زمینه را برای حضور مردم فراهم کنیم و حضور کاندیداهایی از سلایق مختلف می تواند در این راستا بسیار موثر باشد 2- امانتداری، همه ما مسئولان وظیه داریم رأی مردم را بعنوان امانت بزرگ حفظ نموده و اعتماد مردم را جلب نمائیم 3- بی طرفی، کارکنان دولت طبق قانون انتخابات نباید در وقت اداری بر نفع یا علیه نامزدها تبلیغ کنند 4- توجه به قانون، ما باید با سرلوحه قرار دادن قانون انتخابات، در برگزاری سالم آن گام برداریم .

مصطفوی با اشاره به عملکرد دولت در دوسال اخیر تصریح کرد : کنترل تورم از 40 درصد به کمتر از 15 درصد، افزایش رشد اقتصادی از منفی 6 درصد به مثبت 3 ، کاهش هزینه های درمان و داروی مردم از 37 درصد به کمتر 7 درصد از عملکردهای مثبت و سازنده دولت در دوسال اخیر علیرغم مشکلات ، کمبود منابع و فشارهای خارجی می باشد .

مصطفوی مدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری با اعلام این خبر افزود : از 26 آذرماه بمدت یک هفته ثبت نام از نامزدهای خبرگان رهبری در محل فرمانداری ارومیه آغاز و از 28 آذرماه نیز بمدت یک هفته از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری های حوزه انتخابیه ثبت نام بعمل خواهد آمد . همچنین از 29 بهمن ماه مدت زمان تبلیغات انتخاباتی آغاز خواهد شد که برای انتخابات خبرگان رهبری بمدت دو هفته و برای مجلس شورای اسلامی یک هفته می باشد .

در پایان مراسم با اهداء لوح از زحمات آقایان احمدعلی اسدپور معاون اسبق سیاسی و امور اجتماعی فرماندار، محرم اکبر زاده معاون اسبق برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و قاسم نصیر زاده بخشدار قطور تقدیر بعمل آمده و آقایان علی محمدی ایروانلو بعنوان معاون جدید سیاسی و امور اجتماعی فرماندار، محمد آذرهوا بخشدار مرکزی و جواد شکورلو به سمت بخشدار قطور معرفی شدند .
center]مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی و امور اجتماعی فرماندار و بخشداران مرکزی و قطور
مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی و امور اجتماعی فرماندار و بخشداران مرکزی و قطور
مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی و امور اجتماعی فرماندار و بخشداران مرکزی و قطور[/center


/05:45 ب.ظ
Tags

درباره نویسنده : روابط عمومی

برای روابط عمومی توضیحی وارد نشده است !

ارسال نظر

  • عکس خوانده نمی شود
  • پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !