هشتمین نشست مشورتی دهیاران

به گزارش روابط عمومی بخشداری صفائیه – هشتمین نشست مشورتی دهیاران بخش صفائیه با حضور بخشدار اين بخش برگزار شد.
بخشدار محترم بخش صفائیه در این جلسه گفت: دهیاران به عنوان نمایندگان دولت در سطح روستاها باید با همت بيشتر و اجتناب و دوری از حاشيه هاي سیاسی در جهت عمران و آبادانی روستاها تلاش كنند.
وي، خواستار همكاري و تعامل بيشتر دهياران شهرستان با دفتر فني و دفتر امور روستايي استانداري شد و افزود: بايد با مشاركت و همفكري و استفاده از ظرفيت و توانمندي روستاها، در جهت ايجاد منابع درآمدي پايدار براي دهياري‌ها تلاش نماييم.
دکتر سنایی بخشدار بخش صفائیه همچنين از دهياران بعنوان مديران بحران روستاها خواست نسبت به انعکاس و گزارش به موقع حوادث غیرمترقبه به دستگاههای متولی و رفع مشکلات راهداری بخصوص با شروع فصل سرما و بارش برف در روستاها اهتمام كافي داشته باشند.
بخشدار محترم صفائیه در ادامه با توجه به کوهستانی بودن این بخش نسبت به بخشهای دیگر لازم است راهداری های این بخش نسبت به بخشهای دیگر فعال باشد که متاسفانه ما از عملکرد اداره راه راضی نیستیم دهیاران به عنوان حامیان راهدارخانه عمل می کنند و در این راه نیز متحمل هزینه می شوند بنا به شرح وظایف دهیاران خارج از وظایف انان است حال که این عزیزان دست یاری به طرف راهداران و اداره را ه دراز کرده اند انتظار همکاری در برف روبی و یا تحویل نمک مورد نیاز را دارند . متاسفانه اداره راه شهرستان هیچگونه
همکاری نمی کند.
بخش دوم نشست مشورتی دهیاران بخش صفائیه با ارائه گزارش از سوی دهیاران بخش و بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات روستاها و ارائه طریق از سوی بخشدار بخش صفائیه به پایان رسید.
هشتمین نشست مشورتی دهیاران
هشتمین نشست مشورتی دهیاران
هشتمین نشست مشورتی دهیاران
هشتمین نشست مشورتی دهیاران
Tags

درباره نویسنده : روابط عمومی

برای روابط عمومی توضیحی وارد نشده است !

ارسال نظر

  • عکس خوانده نمی شود
  • پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !