بررسی مشکلات صنعت و معدن شهرستانهای خوی و چایپاره با حضور استاندار

گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، استاندار آذربایجان غربی در نشست بررسی مشکلات صنعت و معدن شهرستان های خوی و چایپاره که در سالن اجتماعات فرمانداری خوی و در حضور جناب آقایان صالحی نیا و نوروز زاده معاونین وزیر صنعت، معدن و تجارت ، مهندس رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان هاي خوي و چايپاره، نماينده مردم خوي و چايپاره در مجلس و رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، صاحبان صنايع و واحدهاي توليدي برگزار گردید اظهار داشت : در زمینه توسعه استان، خوی یکی از محورها و قطب های مهم صنعت و سرمایه گذاری در استان است .


مهندس سعادت با اشاره به کلنگ زنی طرح تعریض جاده مرزی قطور در هفته دولت افزود: امیدواریم با توجه به محدودیت اعتبار بتوانیم با اتمام این طرح خواسته دیرینه مردم خوی را جامه عمل بپوشانیم .

وی با بیان اینکه نباید در تأمین آب برای حوزه صنعت به مشکلی برخورد کنیم تصریح کرد: با احداث سد روی آب مازاد رودخانه قطور و تزریق آن به سفره های زیرزمینی می توانیم مشکل کمبود آب شهرستان خوی را تا حدودی حل نمائیم .

استاندار آذربایجان غربی افزود : فضای کسب و کار نسبت به گذشته تغییرات زیادی پیدا کرده و ما نیز بصورت جدی پیگیر مشکلات سرمایه گذاران هستیم و اجازه نمی دهیم فضای کسب و کار در استان دچار آسیب شود .

وی با بیان اینکه بخش خصوصی باید نجات بخش اقتصاد کشور باشد تصریح کرد: اشتغالزایی، رونق اقتصادی و رفع رکود نیاز به امنیت سرمایه گذاری دارد و ما باید با ایجاد زیرساخت ها بستر را برای سرمایه گذاری بخش خصوصي آماده کنیم ./08:46 ب.ظ
Tags

درباره نویسنده : روابط عمومی

برای روابط عمومی توضیحی وارد نشده است !

ارسال نظر

  • عکس خوانده نمی شود
  • پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !