پیام تشکر بخشدار بخش صفائیه از حضور حماسی مردم در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن

پیام تشکر بخشدار بخش صفائیه از حضور حماسی مردم در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی بخشداری صفائیه؛ بخشدار بخش صفائیه با صدور پیامی از حضور حماسی و شکوهمند مردم انقلابی و ولایتمدار بخش صفائیه در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر نمود. متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
اینک بار دیگر در یوم الله 22 بهمن در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پیام انقلاب اسلامی ایران در گوش میلیون ها آزاده حقیقت جو در سرتاسر گیتی طنین انداز شد، بار دیگر بخش صفائیه به زنان، مردان، جوانان و کودکان خود بالید و این روز شکوهمند را برای دشمنان ایران و اسلام به روز یأس و نومیدی تبدیل نمود.
اینجانب ضمن بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شكوهمند و افتخار آمیز انقلاب اسلامی از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهید پرور بخش صفائیه كه در مراسم یوم الله 22 بهمن با حضور آگاهانه ضمن نمایش اقتدار، همبستگی و وحدت مردم بخش که در حقیقت تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی بود صمیمانه تقدیر و تشكر می نمایم.
در پایان از خداوند متعال برای مردم شریف بخش صفائیه و همه دست اندركاران برگزاری برنامه های دهه فجر، بویژه اعضای ستاد دهه فجر بخش، اجر و پاداش الهی، سلامتی و سعادت را مسألت می نمایم.
Tags

درباره نویسنده : روابط عمومی

برای روابط عمومی توضیحی وارد نشده است !

ارسال نظر

  • عکس خوانده نمی شود
  • پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !