دکتر سنائی بخشدار بخش صفائیه در پیامی انتصاب فرماندار جدید شهرستان خوی را تبریک گفت

دکتر سنائی بخشدار بخش صفائیه در پیامی انتصاب فرماندار جدید شهرستان خوی را تبریک گفت
[/center]
به گزارش روابط عمومی بخشداری صفائیه دکتر سنائی بخشدار بخش صفائیه در پیامی انتصاب فرماندار جدید شهرستان خوی را تبریک گفت .
متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای مهندس سید محمد عابدی
سلام علیکم
انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی که نشات گرفته از حسن تعهد، کارآمدی و شایستگی‌ های برجسته آن برادر گرامی و همچنین تخصص و تجربه بالای حضرتعالی در ادوار و مسولیتهای مختلف در نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند بی همتا عزت ،سربلندی و سرافرازی و توفیقات روز افزون آن برادر گرامی را در سنگر جدید خدمت به مردم قدر شناس شهرستان خوی ،تحت عنایت توجهات حضرت عصر و زمان (عج) و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب ( مدظله العالی) و سیاستها و اهداف دولت تدبیر و امید مسئلت دارم.
بی شک مدیریت تاثیرگذار و توانمند توأم با تجارب برجسته و ارزشمند حضرتعالی، موجبات رشد و ارتقاء شهرستان خوی را در پی خواهد داشت ودر پی این انتخاب و انتصاب شایسته می توان افقی روشن و آینده ای پر از امید را برای این مجموعه متصور شد.
لذا شایسته است از زحمات دکتر سیوانی به عنوان فرماندار سابق شهرستان و همچنین تقدیر و تشکر از زحمات ارزشمند دکتر محمدی سرپرست فرمانداری و از جناب آقای مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی به پاس این انتخاب مدبرانه، نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم.
ناصر سنائی
بخشدار بخش صفائیه
Tags

درباره نویسنده : روابط عمومی

برای روابط عمومی توضیحی وارد نشده است !

ارسال نظر

  • عکس خوانده نمی شود
  • پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !