پیام تبریک بخشدار بخش صفائیه به مناسبت 12فروردین

پیام تبریک بخشدار بخش صفائیه به مناسبت 12فروردین


به گزارش روابط عمومی بخشداری صفائیه : دکتر سنائی بخشدار بخش صفائیه در پيامي؛ 12 فروردين ماه، روز جمهوري اسلامي ايران و روز تحقق آرمان‌هاي بلند و بلوغ فكري و سياسي ملت ايران را تبريك گفت.
متن پيام بدين شرح مي باشد:
12فروردين برگ زريني از تاريخ پر افتخار ايران اسلامي است و بنا بر فرموده ي رهبري كبير انقلاب اين روز يكي از بزرگ ترين اعياد ملي و مذهبي مردم ايران است چرا كه در اين روز فرخنده كنگره هاي قصر 2500 ساله حكومت طاغوتي فرو ريخت و سلطه ي شيطاني براي هميشه رخت بربست و حكومت مستضعفين جانشين آن گرديد.
12فروردين روز تحقق آرمان‌هاي بلند و بلوغ فكري و سياسي ملت در سايه اسلام و رهبري داهيانه ي بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني قدس سره الشريف و روز پاسداشت مردم غيوري است كه وحدت ملي خود را در استقرار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران نشان داد.
در روز 12 فروردين مردم هميشه در صحنه وآگاه و هوشيار ايران با انسجام و توكل بخدا و بهره مندي از دستورات الهي با شركت در همه پرسي و مشاركت حداكثري خود در روزهاي آغازين انقلاب قدرت و توان خود را به دنيا نشان دادند و با راي 98 درصدي به جمهوري اسلامي عشق و ارادت خود را به نظام مقدس جمهوري اسلامي به اثبات رساند.
اينجانب ضمن گرامي داشت اين روز بزرگ و تبريك سال 1396 كه به تدبير رهبر فرزانه انقلاب اسلامي سال "اقتصاد مقاومتی . تولید و اشتغال" نامگذاري شده است؛ مجد و عظمت ملت شريف ايران اسلامي را در ظل عنايات حضرت ولي عصر (عج) از درگاه خداوند متعال مسألت مي‌نماييم و اميدواريم كه در اين سال با كمك و حمايت مردم شريف و متدين بخش صفائیه با غلبه بر مشكلات گام هاي استوارتري در راه توسعه و پيشرفت بخش برداريم چرا كه در واقع يكي از رموز اصلي پيروزي انقلاب اسلامي اتحاد و همدلي بين مردم و مسئولين جامعه بوده است همگام با خدمتگزاران صدیق نظام اسلامی ، دولت تدبیر و امید در عرصه های مختلف سر بلند و پیروز باشید.
ناصر سنائی
بخشدار بخش صفائیه
Tags

درباره نویسنده : روابط عمومی

برای روابط عمومی توضیحی وارد نشده است !

ارسال نظر

  • عکس خوانده نمی شود
  • پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !