پیام تبریک بخشدار بخش صفائیه به مناسبت ایام الله دهه فجر

بسم الله الرحمن الرحیم"

" انقلاب ما انفجار نور بود. حضرت امام خميني (ره)

انقلاب اسلامی ایران اوج شكوه و عظمت پيروزي ملت مسلمان و متكي به آرمان هاي ائمه اطهار (ع) است که بر علیه طاغوت قیام کرد و ياد و خاطره این حماسه سازي هرگز از صفحه تاريخ و ذهن مردم ايران و جهان محو نخواهد شد.

امام خمینی(ره) ، از انقلاب اسلامی با عناوینی چون «انفجار نور» یاد کرد و همین عنوان برای توصیف بزرگی این انقلاب کافی است .

امروز ما وظیفه داریم که با پاسداری از مهمترین پیام خون شهدا و امام شهدا که همان استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی است حافظ این انقلاب و دستاوردهای آن باشیم.

در آستانه بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند ایران بر خود لازم می دانم، ضمن گرامیداشت ياد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اين ايام خجسته را به ملت غيور ايران و بویژه مردم سرافراز و فهیم بخش صفائیه تبريك می گويم و توفیقات روزافزون همه عزیزان را جهت تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی، منويات مقام معظم رهبري و سیاست‌های دولت تدبیر و امید از درگاه باريتعالي مسئلت مي نمايم
سنایی
بخشدار بخش صفائیه
Tags

درباره نویسنده : روابط عمومی

برای روابط عمومی توضیحی وارد نشده است !

ارسال نظر

  • عکس خوانده نمی شود
  • پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !