جلسه هماهنگی دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی بخشداری صفائیه - جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مراسم دهه فجر بخش صفائیه به ریاست بخشدار محترم صفائیه و مسئولین بخش در محل بخشداری برگزار گردید.بخشدار محترم صفائیه در این جلسه از برگزاری برنامه های متنوع از طرف این ستاد در ایام اله دهه فجر در بخش صفائیه خبر داد.
وی در ادامه ضمن قدردانی از تلاش های اعضای ستاد دهه فجر با بیان اینکه در طول این ایام برنامه های مختلفی در بخش به اجرا در می آید، گفت: از جمله این برنامه ها می توان به برگزاری باشکوه جشن های انقلاب در اکثر روستاهای بخش ، برگزاری مسابقات ورزشی، هنری، ادبی، فرهنگی و قرآنی، برپایی جشنواره ، نمایشگاه و... اشاره کرد.
دکتر سنائی ، سپس افتتاح طرح های عمرانی ، تجدید عهد و میثاق با شهدا، غبار روبی مزار شهدا، نواختن زنگ انقلاب و عیادت از بیماران و سرکشی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ،مددجویان و ایتام را از دیگر برنامه های ستاد دهه فجر بخش صفائیه برشمرد.
بخشدار محترم صفائیه همچنین از فعالیت ها و برنامه های اجرا شده در دهه فجر سال گذشته تقدیر نمود و گفت برنامه های اجرا شده در سال گذشته خصوصاً برنامه جشن های نمونه بود و مسئولین ستاد دهه فجر انقلاب بخش صفائیه بایستی با برنامه ریزی مناسب برنامه های سال جاری را پربار تر و باشکوهتر از سال قبل به اجرا در آورند.
بخشدار بخش صفائیه در ادامه ياد و خاطره امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامي را گراميداشت و افزود : آنچه که انقلاب اسلامي به رهبري امام راحل (ره) را به اينجا رسانده است ، تکيه به خداوند متعال و اعتماد ملت و وحدت امت اسلامي است و دشمن امروز وحدت جامعه اسلامي را نشانه گرفته است و مي خواهد اين وحدت را از امت اسلامي بگيرد .
دکتر سنائی همچنین گفت : بدون تردید حادثة انقلاب اسلامی و دهه فجر بزرگترین حادثه بعد از حوادث صدر اسلام در زندگی بشریت است. حادثه ای كه همه شئون و اركان زندگی بشریت امروز را تحت تأثیر عمیق خودش قرار داده است.
وی سپس با اشاره به نقش رهبری حضرت امام خمینی(ره) در شکل‌گیری نهضت انقلاب افزود :در واقع انقلاب اسلامی‌ ایران که با رهبری بی‌نظیر امام خمینی (ره)به وقوع پیوست یک انقلاب واقعی و تمام عیار به شمار می‌رود، چون همه عناصر لازم و ضروری در تعریف و ماهیت انقلاب‌ها، در انقلاب اسلامی ‌ایران وجود دارند و آنچه در این بحث بیش از پیش حائز اهمیت است، نقش رهبری حضرت امام (ره) در شکل‌گیری نهضت و پیروزی انقلاب اسلامی‌است.
بخشدار بخش صفائیه حضرت امام خمینی (ره) را به عنوان رهبری مدبّر، شجاع، متفکر، آگاه به زمان و مسائل جهانی برشمرد و گفت : ایشان با بهره مندی از شیوه‌های نوین و بدیع، بزرگ‌ترین انقلاب معاصر را هدایت کرد.
وی سپس با اشاره به اهمیت فضاسازی ، تزئینات شهری و آذین بندی شهر و روستا در ایام اله دهه مبارک فجر از مسئولین بخش خواست تا در این خصوص اقدام لازم بعمل آورند.
دکتر سنائی در پایان با اشاره به نقش شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: نقش شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی و تامین استقلال کشور، حیاتی و تعیین کننده بوده است و اقتداری که نظام جمهوری اسلامی در دنیا به آن دست یافته ، به برکت خون شهدا و در سایه رهنمودهای امام راحل (ره)و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)است و از مسئولین دستگاه های اجرایی بخش خواست تا برای زنده نگهداشتن و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تلاش نمایند تا این فرهنگ به نسل های آینده انتقال یابد.
جلسه هماهنگی دهه مبارک فجر
جلسه هماهنگی دهه مبارک فجر
جلسه هماهنگی دهه مبارک فجر
جلسه هماهنگی دهه مبارک فجر
جلسه هماهنگی دهه مبارک فجر
Tags

درباره نویسنده : روابط عمومی

برای روابط عمومی توضیحی وارد نشده است !

ارسال نظر

  • عکس خوانده نمی شود
  • پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !