قدردانی بخشدار بخش صفائیه از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی بخشداري صفائیه در این پیام آمده است :
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
مردم انقلابی بخش صفائیه و ایران اسلامی همه ساله به شکرانه نعمت الهی و توفیق حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، عشق خود را به انقلاب اسلامی به نمایش می‌گذارند و پاسخی دندان‌شکن به هجمه‌های دشمنان کوردل، به‌ویژه آمریکا و صهیونیست می‌دهند.
به یقین اجتماع بزرگ و با عظمت مردم شریف بخش صفائیه همگام با ملت عزیز ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس بر همگان ثابت کرد که ملت شریف ایران همچنان پشتیبان ولایت فقیه بوده و خواهند بود.
درود خدا، بر شما مردم افتخارآفرین و ولایتمدار بخش صفائیه که هم صدا با مردم ایران اسلامی با قلوبی سرشار از عطر روح‌بخش قرآن در ماه مبارک رمضان به صحنه آمدید و با حضور حماسی خود در این آزمون بزرگ ضمن اعلام حمایت قاطع از آرمان‌های فلسطین تمام دسیسه‌ها و توطئه‌های استکبار جهانی را خنثی کردید.
مردان و زنان روزه‌دار در این راهپیمایی حماسی، شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و ندای آزادی و رهایی بیت‌المقدس به‌عنوان نخستین قبله مسلمین جهان و قلب تپنده جهان اسلام را سر دادند و تعلق قدس شریف به جهان اسلام را با بانگ رسای تکبیرهای خود به گوش جهانیان رساندند.
بی‌شک حضور با شکوه و خروش انقلابی که در لبیک به ندای تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) شکل گرفت برگ زرین دیگری را در تاریخ ثبت کرد.
از خلق حماسه شکوه و عظمت اقشار مختلف مردم بیدار و همیشه در صحنه بخش تقدیر و تشکر کرده و قدوم پر مهر مردم مؤمن و روزه‌دار را برای حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس ارج می‌نهیم.
اینجانب از تلاش های دستگاه های اجرایی و نیز مسئولان سخت کوش وپرتلاش بخش صفائیه که مقدمات مرتبط با راهپیمایی روز جهانی قدس را تامین کردند، تقدیر وتشکر می نمایم
ناصر سنائی
بخشدار بخش صفائیه
Tags

درباره نویسنده : روابط عمومی

برای روابط عمومی توضیحی وارد نشده است !

ارسال نظر

  • عکس خوانده نمی شود
  • پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !